John Sheppard - životopis

31. ledna 2009 v 16:15 |  John Sheppard
Něco málo o něm:)

John se k projektu Atlanris dostal jen náhodou, když vezl generála O'Neilla na Antarktidu. "Jen tak" si sedl na antické křeslo a ono se hned aktivovalo, nemusel se soustředit, proto doktorka Weirová ho chtěla do expedice. Na první misi, kde hledali nějaké přátele nebo spíš, kam mohou jít, když se zdálo, že město nebude obyvatelné, byl zabit plukovník Sumner, nejvyšší a tudíž velící důstojník. Po té misi byl John nejvyšším důstojníkem, měl hodnost majora. Jeho tým se skládal z poručíka Forda, doktora McKaye a Athosianky Teyly Emmagan.
John nikdy neměl moc velký respekt k autoritám a vyjimkou nebyla ani Elizabeth Weirová. Nejdříve ji moc nerespektoval, ale postupně si získala jeho respekt a radila se s ním. Když v největším nebezpečí přilétla na pomoc vesmírná loď Daedalus a na něm plukovník Calldwell. Jakmile se díky tomu dostali na Zem, chtěli nového velitele, protože hodnost majora nebyla dost velká, a tak Elizabeth Weirová navrhla, aby ho povýšili. A stalo se, z Johna se stal podplukovník.
John má zkušenosti s eratským broukem, známým jako stvořitel Wraithů. Jednou po nakažení Wraithemm se z něj málem stal Wraith, ale tomu naštěstí zabránili vajíčka eratského brouka.
Nikdy nebyl řádným vojákem, protože neposlouchal rozkazy velitelů, když chtěl zachránit lidi. Jeho motto zní: "Nikdy neopouštíme naše lidi"
Dokázal si získat přátelství Teyly Emmagan, vůdkyně lidu Athosianů a zatrpklého Satedana Ronona Dexe.
Mnohokrát upadl do problémů, díky své povaze.
Taky jsou známé "přátelské hádky" mezi ním a Rodneym.
John má Antický gen, který mu umožňuje ovládat antické technoudělátka.
Nahrejto.cz

Nekopírovat, psala jsem to sama, jedině se zdrojem!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama