Někdy smrt nebolí

23. května 2009 v 17:00 |  Fanfiction
Takže moje nová jednorázovka, je dost hrrr, ale tak vám to snad nebude vadit. Je to o páru John a Elizabeth, ale je tam náznak Jacka a Sam(ale jen malinkatý) A pozr, smrt hlavní postavy, takže jak chcete. Doufám, že dostanu alespon komentík:)


,,Johne, můžeš na minutku?" zeptala se Elizabeth, když uviděla plukovníka Shepparda, jak vycházel z ošetřovny. Právě on a jeho tým přišel z mise a tak byli na kontrole u doktora Becketta.
,,Jo, jistě, co se děje?" zeptal se John. Elizabeth mu pokynula rukou, aby ji následoval. John tedy šel za Elizabeth do její kanceláře. Elizabeth se posadila do svého křesla a John naproti ní.
,,Co se děje?" zeptal se zmateně John. Nevěděl, o co jde, ale bylo mu to podezřelé.
,,Sg-1 společně s generálem O' Neillem přiletí sem. Jak jistě víš, Ori klepou na vrata do Galaxie Mléčné dráhy a doktor Daniel Jackson navrhl, aby se hledali databáze o Ori a taky bohužel Atlantis infiltrovali Goaul'di. Znovu. Nevíme, kdo to může být, takže plukovník Mitchell, Carterová a Teal'c tady budou vyšetřovat. Generál O' Neill převezme velení nad touto základnou, já budu pomáhat doktoru Jacksonovi s překladem. Bylo by dobré, kdyby tvůj tým byl nápomocen sg-1," odpověděla zdlouhavě Elizabeth. John se na ni překvapeně zadíval.
,,Takže ty už nebudeš velitelkou Atlantis?" zeptal se.
,,Na nějakou dobu budu pouze zástupce a poradce," mínila Elizabeth a John kývl.
,,Takže na jak dlouho?" zeptal se John a podíval se Elizabeth do očí.
,,To nevím, dokud nenjadou toho Goaul'da, možná," usmála se Elizabeth.
,,A to ten Goaul'd nechce zničit Atlantis jako posledně?" zeptal se John.
,,Teal'c říkal, že ten Goaul'd bude pravděpodobně jenom nějaký špeh," odpověděla Elizabeth a zvedla se a podívala se na bránu.
,,A co dál?" zeptal se John. Elizabeth se na něj zmateně podívala a nechápala, co tím myslí.
,,Co tím myslíš?" zeptala se zmateně.
,,Všechno, jak to bude se vším s celou expedicí, s tebou, se mnou a podobně?" zeptal se John a zadíval se na Elizabeth.
,,Všechno se vrátí do normálu za pár dní, možná týdnů. Ty teď nebudeš velíí důstojník a tvůj tým nebude první. Sg1 bude vlajkový tým společně s tvým," vysvětlila Elizabeth.
,,Aha a budeme chodit na mise?" zeptal se John.
,,Ano, myslím, že i se zbytkem sg1," odpověděla Elizabeth s úsměvem.
,,Plukovník Carterová a McKay, to bude kombinace," zasmál se John a Elizabeth s ním.

,,Doktorko, Daedalus je na orbitě," oznámil Chuck. Elizabeth se zvedla z křesla a přešla do řídící místnosti. Zapnula si vysílačku a oznámila do ní:
,,Vítejte na Atlantidě."
Usmála se a čekala než se tranportují do místnosti s bránou. Zanedlouho se rozzářil asgardský paprsek a stála tam sg1 s generálem O'Neillem v čele. Elizabeth sešla po schodech k nim, aby je všechny uvítala.
,,Vítejte, myslím, že byste jste se nejprve měli ubytovat a pak vám vše vysvětlím," řekla Elizabeth a stočila pohled k Jackovi.,,A vám předám velení."
Zanedlouho všichni sedli v zasedačce. Elizabeth a Jack v čele. John a jeho tým na jedné straně a sg1 na druhé straně.
,,Takže, jak to bude?" zeptal se John. Elizabeh se na něj vděčně podívala, protože nevěděla, jak začít. John se na ni usmál.
,,Byl bych rád, kdyby všechno zůstalo při starém jen s nějakými změnami. Jako je dočasné velení. Však víte, jak IOA tlačí, aby se změnilo velení, nechci vám však ubírat na rozhodování, jsem tu jen jako dočasná kontrola," řekl s úsměvem Jack.
,,Dobře, děkuji generále. Takže dnes máte na plánu misi na MG6-321. Od zdroje jsme získali informace, že se tam může vyskytovat ZPM," prohlásila Elizabeth.
,,Dobře tedy. Následovná sg1 bude vyadat takhle: Plukovník Sheppard, plukovník Mitchell, plukovník Carterová, doktor McKay, Teyla, Ronon, Teal'c a Vala. Daniel a doktorka Weirová budou zahrabaní v databázi a já se budu pokoušet velet. U brány za hodinu. Rozchod," rozpustil meeting Jack. Všichni odešli, jen Elizabeth zůstala.
,,To vám šlo dobře, generále," pochválila ho Elizabeth s úsměvem.
,,Děkuju, doktorko, ale jsem Jack," řekl Jack s úsměvem.
,,Elizabeth," podala mu ruku Elizabeth. Potřásli si rukama a odešli do kanceláře Elizabeth.
,,Wow, když jsem to tu naposledy viděl, byla to jen holá místnost a teď? S vámi to naprosto ožilo," prohlásil Jack.
,,Děkuju za kompliment, Jacku," zasmála se Elizabeth.
,,Nemáte zač. Teď bychom mohli projít složky a zajít si na jídlo, až půjdou na misi," oznámil Jack.
,,To má být pozvání?" zeptala se Elizabeth.
,,Jistě, když to tak berete. Měli bysme probrat toho Goal'da," řekl Jack s vážným výrazem. Elizabeth se posadila do svého křesla.
,,Ano, mně to dělá starosti, tohle je už podruhé a vážně emám ráda takhe prověřovat lidi, může to být kdokoliv, když to minule byl plukovník Caldwell," řekla starostlivě Elizabeth a zarmouceně kroutila hlavou. Jack jen přikývl. Nakonec odešli na oběd

,,Hm, je to zvláštní, bude nás osm v týmu," zasmál se John.
,,To jo, hlavně, kdo bude velitelem," řekl Cam a podíval se na Sam a Johna.
,,Můžeme být všichni tři," navrhla Sam. John s Camem zakrutili hlavama.
,,Nemyslím, že by to byl dobrý nápad. Já jsem pro Shepparda, ten to tu stejně zná nejlíp," řekl Cameron a Sam přikývla.
,,Dík, lidi, ale teď asi vyrazíme," navrhl John a vešli do brány. Všech osm prošlo bránou a Elizabeth s Jackem jim popřáli hodně štěstí.
,,Je to vždycky takové, že jo?" zeptal se Jack. Elizabeth se na něj se zájmem podívala.
,,Co tím myslíte?" nechápala doktorka.
,,To odcházení. Je to přesně takové jako v SGC. Mít neustále strach, jestli se vrátí nebo ne," vysvětlil Jack. Elizabeth přikývla, že rozumí.
,,Vím, co tím myslíte. Je to to nejhorí, když nevíte, jestli se vrátí," souhlasila Elizabeth. Jack kývl a zadíval se na bránu.
,,Elizabeth, můžeme?" vyhrkl Daniel, když dorazil za nimi. Elizabeth s Jackem se na něj zkoumavě podívali.
,,Ano, jistě. Jacku, vám jsem všechno vysvětlila, myslím, že budete všechno vědět," usmála se Elizabeth na Jacka, který s úsměvem přikývl. Následně Elizabeth odešla s Danielem do laboratoře, která měla být archívem Antiků.

,,To je ale ....zeleně," povzdechl si Cameron. Teal'c jen nadzvedl obočí a radši nic neříkal.
,,Mmmmhm," souhlasila Sam a rozhlížela se kolem sebe.
,,Co jste čekali?" zeptal se s úsměvem John.
,,Jinou galaxii, jinou zeleň, řekl bych," odpověděl Cameron a podíval se na Sam, která jen přikývla.
,,Tak to vás zklameme," pokrčil rameny John.
,,Takže bychom se mohli rozdělit," navrhl John a pokračoval, když všichni přikývli:,,Já půjdu s Rononem, Rodney ty s Carterovou, Teylo, ty jdi s Valou, Mitchell s Teal'cem"
Všichni šli se rozdělili, tak jak měli a šli každý jiným směrem.

Po několika hodinách
,,Atlantis, tady Sheppard, potřebujeme naléhavě lékařský tým k bráně," vyhrkl John. Jack přikývl a zahlásil do vysílačky pro lékaře. Carson se tam s týmem objevil hned. John vyšel z brány. Za ním postřelený Rodney, Ronon nesouc Sam, která byla v bezvědomí, Vala měla šrámy na tváři, Teyla podpírala Teal'ca, který se zdál být mimo a nakonec Mitchell, který měl tržnou ránu na hlavě. Po schodech k nim přešel Jack. Starostlivě si všechny prohlédl a nejvíce starostlivý pohled mu utkvěl na Sam, která byla v Rononově náručí.
,,Co se sakra stalo?" zeptal se Jack a podíval se na Johna.
,,Ýádné ZPM, jen banda nějakých neohrabaných lidí, kteří bezdůvodně střílí na lidi," ujmul se odpovědi Rodney.
,,Dobře, všichni na ošetřovnu, hned," rozkázal Jack a všichni šli ke Carsonovi, Ronon položil Sam na nosítka a ostatní šli po svých.
,,Co se stalo?ů zeptala se Elizabeth, když přišla na ošetřovnu a prohlédla si několik zraněných. Většina z sg1 a z Johnova týmu. Všiml si jí John a přešel k ní.
,,Napadli nás, žádné ZPM," řekl bezmyšlenkovitě John. Elizabeth se na něj nevěřícně podívala. John jen přikývl.
,,Kolik zraněných?" zeptala se a podívala se na Rodneyho.
,,Nejvíc to schytala Carterová, jinak jsme všichni docela v pohodě," odpověděl John a díval se na Carterovou, kterou jen zběžně prohlížel Carson.
,,A ty? Jsi v pořádku?" zeptala se a zadívala se Johnovi do očí. Ten se zatvářil překvapeně.
,,Jsem v pohodě. Myslím, že jsem nejvíc v pohodě," odpověděl s úsměvem.
,,Jak je na tom?" zeptal se Daniel, když přišel po chvíli s Jackem na ošetřovnu. Carson se na ně podíval a pak se podíval na Sam.
,,No, praštila se pořádně do hlavy, ale myslím, že bude v pořádku. Kulku, pokud vím, nedostala, takže je jen v bezvědomí. Probudí se tak za dva dny, předpokládám," odpověděl Carson.
,,Díky, doktore," zašeptal Jack a přitočil pohled na Sam. Elizabeth bylo hned jasné, o co tady šlo. Věděla už od generála Hammonda, jaký byl vztah mezi Jackem a Sam.
,,A co já, Carsone? Zemřu?" zeptal se pochybovačně Rodney. Elizabeth s Johnem jen s úsměvem zakroutili hlavou.
,,Ne, Rodney, ty nezemřeš," mínil Carson zvesela. Vala se jen zasmála a Rodney ji propálil málem pohledem.
,,Jen si ze mě utahujte," urazil se Rodney.
,,Tak promiň, no," řekla znuděně Vala.
,,Elizabeth," vyrušil ji Daniel. Elizabeth se na něj podívala a přikývla. Přešla k Jackovi a položila svou ruku na Jackovo rameno.
,,Jacku, cokoliv, budete ptřebovat, jsem tu a vy to víte. Pokud cokoliv," namítla smutně Elizabeth. Jack se na ni podíval.
,,Jsem v pohodě, díky a po vás chci za pět hodin hlášení," řekl a podíval se na Elizabeth. Ta sundala svou ruku a kývla k Danielovi a spolu odešli. John to jen se zájmem sledoval.

,,To není možné," vykřikla Elizabeth v tom archívu. Daniela tím vyrušila a kniha mu spadla na zem. Byly tam nejen počítače ale i knihy, které Daniel tak miloval.
,,Co se stalo?" zeptal se Daniel zmateně.
,,Tady je napsané, že existuje něco, co by nám mohlo hodně pomoct," mínila Elizabeth.
,,Dobře, o co se jedná? Nějaká zbraň, která by nám pomohla?" zeptal se Daniel rozjařeně.
,,Ne, ale píše se tu o nevyčerpatelném zdroji energie," odpověděla Elizabeth melodramaticky.
,,Cože? To přece není možné. Píše se tam něco dalšího?" zeptal se daniel rychle.
,,Ano, nějaké odkazy na některé knihy a záznamy, nic víc. Myslím,ale stejně, že bysme to měli zkontrolovat," namítla Elizabeth.
,,Jo, jo, taky si myslím," souhlasil Daniel. Elizabeth hledala dál v záznamech, ale nemohla nic najít. Daniel zkusil hledat v knihách.
,,Mám to," vykřikl nadšeně Daniel.
,,Cože?"nechápala Elizabeth a přešla k němu.
,,Podívej," ukázal na jeden článek.,,Tady je nějaká zašifrovaná adresa, která ukazuje na mocné bohatství, které by se tam mohlo ukrývat."
,,To zní jako šance jít na misi," podívala se na něj Elizabeth nadšeně a Daniel přikývl.
,,Myslím, že bychom mohli jít s týmem majora Lorna," zkusila Elizabeth.
,,Pojďme o tom tedy říct Jackovi,ů řekl Daniel a odešli za Jackem do kanceláře.
,,Cože?" podovil e Jack a zvedl se z křesla. Elizabeth přikývla.
,,Ano, Jacku, dej nám tým a my to půjdeme zkontrolovat. Může to být nedocenitelná šance získat něco takového," vysvětlil ohromeně Daniel. Jack se podíval na Elizabeth.
,,No, Danieli, je jasné, že jsi z toho ohromen, Elizabeth, co vy na to říkáte?" zeptal se Jack.
,,Myslím si to samé, je to určitě šance. Dejte nám majora Lorna a my to půjdeme zkontrolovat," žádala Elizabeth.
,,Dobře, ale půjde jen Daniel, nemůžu vás ohrozit," zakroutil hlavou Jack. Elizabeth vytřeštila na něj oči.
,,Cože? Jacku, já to zvládnu. Bude tam major Lorne," mínila Elizabeth a poslala mu nevynný pohled.
,,Tak dobře, za dvě hodiny u brány," řekl Jack a povzdechl si. Elizabeth se vítězoslavně usmála na Daniela a odešli pro Lorna.

John zrovna šel zaněst Jackovi hlášení, když uviděl, jak Daniel a Elizabeth stojí u brány a s nimi tam je i tým majora Lorna. Po cestě potkal Teylu a očima jí ukázal lidi u brány.
,,nevíš, co se děje?" zeptal se. Ta jen zakroutila hlavou. Společně došli do kanceláře Jacka.
,,Generále," pozdravila ho Teyla.
,,Teylo, plukovníku, přinesli jste mi hlášení, že jo?" zeptal se jack a oba kývli.
,,Pane, můžu se zeptat, co dělá doktorka Weirová s doktorem Jacksonem u brány s týmem majora Lorna?" zeptal se zvědavě John.
,,Ptát se můžete, Shepparde, jdou na misi," odpověděl klidně Jack. John se jen překvapeně podíval na Elizabeth, která byla u brány.

O několik hodin později na misi.
,,Tohle je tedy ten sloup, ve kterém by to mělo být," oznámil všem Daniel. Stáli před stavbou starou snad tisíc let.
,,A co s ním budeme dělat," zeptal se Lorne.
,,Mělo by tu být něco jako nápis, nebo nějaká šifra," namítla Elizabeth a dotkla se toho. Najednou se před ní objevil paprsek, který ji odhodil několik metrů od ostatních. Byla v bezvědomí.
,,Sakra, ihned se vracíme," zavelel Lorne. Všichni ostatní přikývli. Daniela už nezajímal ten sloup, když viděl Elizabeth, jak ji to odhodilo, měl o ni vážně starost.
,,Jak to vypadá?" zeptal se Lorne, když Daniel kontroloval Elizabeth. Ta ležela na zemi a nereagovala.
,,Dýchá, ale slabě, já ji vezmu, musíme jít," řekl Daniel a vzal ji do náručí. Lorne přikývl a zavelel svému týmu, aby šli k bráně. Asi za hodinu přišli k bráně, Lorne neváhal a ihned zadal adresu. Vyslal identifikační kód.
,,Chci lékařský tým ihned do místnosti s bránou. Máme vážně raněného," zahalasil do vysílačky Lorne.
,,Rozumím, majore," ozval se hlas Jacka.
,,Jdeme,"pobídl je major a Daniel prošel v naričí s Elizabeth bránou.
,,Co se stalo?" zeptal se Jack, když uviděl lidi, jak vychází z brány. Pak si všiml Daniela, který držel Elizabeth. Přišel k němu. Zanedlouho se objevil Carson s nosítky a ošetřovateli.
,,Elizabeth," vykřikl vyděšeně Carson a Daniel jí položil na nosítka.
,,Praštila se hodně do hlavy a asi má zlomené žebra, zasáhl ji nějaký paprsek, který byl u toho sloupu," vysvětlil Daniel. Carson jen přikývl.
,,rychle, pánové, každá minuta je drahá," zavelel ošetřovatelům a ti ji odvezli na ošetřovnu.
,,Sakra, Danieli, zaručil jsi mi, že se nic nestane," nadával Jack.
,,Promiň, nečekali jsme, že se něco takového stane," pokrčil smutně rameny Daniel.
,,Pojďte do zasedačky a tam to probereme, zavoláme i Shepparda," řekl Jack a ujal se vysílačky.
,,Plukovníku Shepparde, potřebuju vás okamžitě v zasedačce," zavelel.,,Rozumím, generále," ozvalo se.
,,Jdeme," pobídl ostatní Jack a všichni šli do zasedačky. Jack si sedl do prostřed jako velitel, okolo něj se posadili ostatní. Zanedlouho přišel John a sedl si vedle Jacka.
,,Proč jste mě chtěl vidět?" otočil se k němu John.
,,Od teď jste druhý velící na této zakládně, protože doktorka tu teď úprávě není," odpověděl Jack a john si uvědomil, že tu Elizabeth není.
,,Co se stalo? Kde je Elizabeth?" zeptal se trochu vyděšeně John. Přitočil se k Lornovi, aby mu to vysvětlil, ale řeči se ujal Daniel.
,,Je vážně zraněná, zasáhl ji paprsek, když se dotkla sloupu, kde by mohl být ten předmět, který jsme hledali," odpověděl Daniel. John se zamračil.

,,Rychle ji dejte pod skener," nakázal Carson. Elizabeth na tom byla vážně špatně.
,,Vemte jí krev," řekl sestře. Carson se přitočil k obrazovce, který ukazoval skener.
,,Sakra," zaklel, protože najednou Elizabeth přestalo bít srdce.
,,Rychle, nesmí nám tu umřít," zakřičel a všichni mu pomáhali. Zkusíl rozmasírovat srdce, ale nepomáhalo to.
,,No tak, Elizabeth, teď tu nesmíš umřít. Připravte mi elektrody," nakázal. Podali mu je a vpravil do Elizabeth šok. Nic, zkusil to poruhé, naštěstí se chytla.
,,Díky Bohu," utřel si pot z čela Carson.
,,Doktore, tohle byste měl vidět," řekla jedna doktorka a ukázala na skener. Carson tam přišel a uviděl něco zvláštního u jejího srdce. Byl to něco jako nádor.
,,Do háje, myslíte, že jí to udělal ten paprsek?" zeptal se Carson lékařky.
,,Ano, myslím, že ano. Asi to byla nějaká ta pojistka," mínila doktorka. Carson přikývl.
,,Musím jim to jít oznámit," řekl Carson. Smutně odešel za Johnem a ostatními do zasedačky. Nechtěl ji ztratit, ale když to budou operovat, je tu ta možnost.

,,Takže to byl nějaký zlý paprsek?" dedukoval Jack.
,,To teda byl," ozval se Carson, když vešel do zasedačky. Všichni na něj upoutali pohled a bylo jim podezřelé, že je tak smutný.
,,Doktore, co se stalo?" zeptal se podezřívavě John. Carson se na něj podíval se smutným výrazem.
,,Mám velmi zlé zprávy," mínil Carson. Jack i John se napjali.
,,Pokračujte," pobídl ho Jack. Carson se posadil.
,,Měla zástavu srdce, naštěstí se podařilo ji znovu oživit, ale ten paprsek jí vytvořil určitý nádor u srdce, který musíme ihned vyoperovat, nebo zemře," odpověděl Carson. John se zhluboka nadechl, tak tohle nečekal.
,,Operujte ji," řekl John a Jack se na něj zkoumavě podíval, ale taky přikývl.

,,Kde to jsem?" otočila se okolo své osy Elizabeth. Byla v nějaké černé místnosti.
,,V bezpečí. Ty nejsi Antik," mínila osoba ukratá v černém koutě.
,,Ne, nejsem, proto mě ten paprsek odhodil. Co teď bude se mnou?" zeptala se Elizabeth a rozhlédla se kolem sebe.
,,Tohle je tvé rozcestí," oznámila jí osoba a vystoupila ze stínu. Byla to žena, stejná, kterou popisoval Daniel jako Omu Desalu.
,,Rozcestí? Čeho?" nechápala Elizabeth.
,,Tvého života dám ti možnost ti vybratpovznesení nebo smrt. Jsi dost silná na povznesení a pro svou expedicijsi udělala mnoho. Myslím, že když se ode všeho odpoutáš povzneseš se," odpověděla Oma.
,,Povznesu? Ale co mí přátelé?" zeptala se.
,,Musíš přijmout fakt, že je nikdy neuvidíš. Jsi stejná jako Daniel," usmála se Oma.
,,Já- já nevím, ale chci se povznést, chci pochopit ten způsob života," odpověděla Elizabeth.
,,Dobře, myslím, že jsi připravenat," namítla Oma.

Elizabeth operovali už několik hodin, ale stále se nedařilo vyoperovat ten nádor. Najednou dostala Elizabeth zástavu srdce. Operaci přihlíželi všichni(John, Jack, Ronon, Teyla, Rodney, Vala, Daniel, Teal'c, Cameron)
,,Elektrody, rychle," řekl rychle Carson. Připravili je, ale Elizabeth nereagovala na šoky. Carson to zkoušel dalších deset minut, ale nic nešlo.
John se cítil strašně, právě ztratil dalšího člena svého týmu a nebyl schopný to přiznat.
,,Doktore, je konec," řekl Jack, aby Carson přestal posílat elektrody do těla Elizabeth.
,,Je konec," zašeptala se Teyla a začaly jí stěkat po tvářích slzy. Všichni jen zaraženě sledovali mrtvé tělo jejich kolegyně, přítelky, doktorky. Najednou její tělo pohltila zář a to světlo začalo stoupat. Všichni sledovali, jak zmizela Elizabeth v záři. Světlo ustalo a všichni jen zaraženě zírali na nosítka, kde nebylo nic.
,,Budu vás provázet," uslyšeli všichni v závanu větru.
Po několika týdnech.
Novým velitelem se stal Jack O'Neill, nechtěl tam být, protože konečně mohl být se Sam. John se svým týmem stále nemohli zapomenout na Elizabeth. A sg1 byla zpět na Zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 24. května 2009 v 17:11 | Reagovat

Obíhuškuju a už budu mít čas tak určo si to přečtu!

2 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 26. května 2009 v 19:17 | Reagovat

Prosím hlasuj pro mě v posledním kole SONB jsem tam pod jménem Ewushka zde:
http://renca-love.blog.cz/0905/finale-sonb
Děkuju moc je to pro mě mocinky duležité kuju za hlásek!

3 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 28. května 2009 v 23:28 | Reagovat

Obíhám moje milované zlaté SB!

4 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 31. května 2009 v 11:40 | Reagovat

Prosím hlásla bys za mě zde:http://renca-love.blog.cz/0905/finale-sonb
a zde:http://elik-a-misule.blog.cz/0905/posledni-kolo-sonb#pridat-komentar
Jsem tam pod jménem Ewushka moc by mi to pomohlo, jestli potřebuješ klidně oplatím stačí napsat na mém blogu koment! Moc děkuju za hlásky!

5 elis23 *SB* elis23 *SB* | Web | 1. června 2009 v 21:06 | Reagovat

ahojky, je pravda, že jsem tu dost dlouho nebyla, ale naměla jsem moc času, tak jsem se konečně stavila, jak je?

6 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 5. června 2009 v 21:38 | Reagovat

Píšu ti to jako zmála sb je u mě kontrola Sb jestli se nezapíšeš nejsi už mé sb!

7 Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* Ewushka*SB kTErÉ tě lowuje!* | Web | 6. června 2009 v 9:50 | Reagovat

Obíhám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama