Me/Blog

Pár zjištění!!!!

7. června 2009 v 17:01
Tak, hodně jsem o tom přemýšlela, zda-li to mám dát nebo ne, protože to asi znamená, že nebudu mít moc sb, ale je to nevyhnutelné! Na blogu Sarah jsem našla zajímavý článek o aff:) Mám na to stejný názor. O co se vlastně jedná? Jedná se o to, že mě nebaví psát komentáře typu Obíhám a podobně, je to ode mě nucené a nemám to ráda, když mě nějaký článek fakt moc zaujme, tak napíšu názor nebo komentář. Ale komentáře typu, obíhám a na všechno psát např hezký apod. se mi nelíbí. Omlouvám se tomu, kdo to dělá a nesouhlasí s mým názorem, ale je to můj osobní názor:)

Nečinnost blogu, zapříčiněna školou a zse jen školou

6. června 2009 v 14:12
Jasně svedu to na školu:D jako vždycky, ale teď je to škola a moje lenost. Moc mě už nebaví na blog psát:( ale snad se to o prázkách vystříbří:D protože ve příští rok bude blog pozastaven nebo zruše a ptáte se proč? Je to snadné, odcházím na školu do Brna a budu bydlet na intru, ale to je zatím daleko:) Jinak snad udělám nějaký design a články snad příští týden taky budou, jinak jsem pravděpodobně nemocná.( Blbý:(

Jsem zpět "snad"

4. května 2009 v 21:09
Tak jo, jsem tu:) Zítra přidám pár článků:) Možná i kousek některé z povídek, je jich hodně:) Každopádně, mám pár článků, které bych sem chtěla dát ale nejprve je msm sepsat, takže nebojte a vážně nic neslibuju ale zítra tu snad článek bude:)

Moje "výkřiky do tmy" aneb do čeho jsem se to zase dostala:D

20. dubna 2009 v 19:15
Páni, to je ale změna, blog aktualizuji skoro každý den, což je snad dobrý přínos. Nevěěla jsem zdali ten článek vůbec psát, ale bude tady. Dlouho jsem přemýšlela, který seriál stáhnout, nějaký hodně krátky:) a přišlo na Tudorovce. Po pár dílechmě to začalo bavit(samozřejmě bez té sexuální scény, to fakt nemusím) ale dějiny mě tak nějak bavili vždycky. A taky přišlo na to, že jsem si půjčíla knížky o Jiindřichovi VIII. No jsem zvědavá:) Jak Jenny řekla není tam všechno dokonalé a přesné, ale co taky je?:D Nevím, jak ti kteří sledují Tudorovce, já moc Anne nemám ráda, popravdě vůbec, ale přežiju ji tam:D Stahuju šestý díl:) Moc se na něj těším:)

Jinak abyste si nemysleli, že jsem zapoměla na své ostatní seriály, tak to vůbec. Gossip girl stále trvá:) Nechci tady spoilerovat, jen mě zarazila jedna věta nebo spíš klip, to se zase Blair a Natem rozejdou? No uvidíme, každopádně se na ten díl těším, protože tam bude zae znovu řádit Georgina Sparks:)

Jinak SGA je pořád můj nejoblíbenější seriál a taky asi zůstane:)

Tak to asi takový přehled a moje tzv. "výkřiky do tmy"

Ještě jedna poznáka:D Vážně se zítra netěším na anglinu, učitelka mě začíná lézt na nervy, jak mě pořád zkouší, aby dokázala, že jsem jedničkářka, to mě tak rozčiluje:D Omlouvám se, jen prostě "výkřik do tmy" Nevšímat si radši:D

Konec jedné éry

11. dubna 2009 v 17:42
Jak hlubokomyslný nadpis ale jak prosté vysvětlení. Oficiálně skončil seriál Terminator: Sarah Connor Chronicles. A chci další sérii, ten poslední díl mě tak uchvátil, že nevím, co si počít:( Každopádně tak hezký konec dlouho nebyl:)
Jinak jsem došla k názoru, že se strašně těším na Stargate Universe:) a to strašně moooc, sg mi chybí a už se těším nanové série a filmy čehokoliv.
A mám další problém:D Mám abstinenční příznaky. nemůžu dělat videa, nevím žádný program, který bych pochopila a lo by mi to. Celkem mi chybí dělat videa:)

A Jedna úžasná zpráva, včera jsem se setkala s holkama( Míšou, Domčou, Šárkou) Byla to sranda a jsem za to obrovsky ráda, ale bolí mě noha :D Z toho našeho výšlapu:D

A další zpráva nebo spíš otázka, která mě dlouho hlodá. Chtěla bych si založit blog neboli takovou fansite o úžasné herečce Leighton Meester. Docela nad tím přemýšlím, protože vážně je to dobrá herečka a hraje ještě lepším seriálu, který zbožnuju:)

It's done

30. března 2009 v 15:01
Konečně, deign se konečně podařil, děkuji Jenny:) Doufám, že všechno bude v pohodě, protože doufám, že tenhle design vydrží co nejdýl. Pokusím se připravit pár článků, ale uvidíme, oficiálně mám zaracha, takže nevím:(

Nový design

29. března 2009 v 14:38
Mám nový design s Blair a huckem, ale mám otázku, jak se vám to zobrazuje? Nevím jestli je problém ve mně nebo zase s blogem.cz, takže pokud by jste byli hodní a napsali mi, jak to vypadá:( Jsem totálně vynerovovaná z toho a mimochodem se omlouvám za moji neúčast na blogu ale byla ted pryč a nebyla moc nálada na blog:(

News(Nevím kolikátá): Nový design Torri&Joe

22. února 2009 v 19:25
To je snad poprvé co takový design dávám, dvou herců, ale nedal se pomoct.- Mě se ty fotky z Comic Conu 2006 strašně líbí:) No snad se design líbí, ale mě teda moc ne:D Ale tak co:) Myslím, že bylo načase vyměnit Valentýnský design, protože je už 22.2:D

Dočasná nečinnost blogu(Pardon, radši předem:D)

21. února 2009 v 19:02
Takže, Omluva!!!! Za co ? Za nečinnost blogu, já tak trochu mám divoké období kdy mě nic nebaví, možná tak číst knížky a stahovat sg1, jinak nic Ale ještě jedna věc mě poslední dobou baví a to psát zbrusu novou povídku:) Moje tvorba, moje vymyšlené postavy, až toho budu mít víc, tak každopádně ji zveřejním. Doufám, že se všem bude líbit:)

Jinak pokusím se něco o jarních prázkách které teď mám, něco doplnit:)

Trošku menší rekonstrukce

11. února 2009 v 16:09
REKONSTRUKCE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proč? Protože předělává celé menu:) Bude tam toho víc a rozhodně přehlednější a bude to znovu na boku, ale články přibývat budou:)

Nový Valentýnský design

8. února 2009 v 19:45
Takkže, tramtadadá.................:D A jsem tu s novým designem, jak jistě podle názvu je Valentýnský, pokusila jsem se do záhlaví dát moje nejoblíbenější páry a myslím, že to k Valentýnu patří. Většinu znáte, například John a Cameron jsou noví. moje nová závislost Terminator: Sarah Connor Chronicles, no jo já:D
Doufám, že se Vám nový design líbí:) Bude tu asi do 15. února:)

New rubrika

2. února 2009 v 17:23
Založila jsem novou rubriku Moje tipy a tam bude především to, co doporučuju, např. Filmy, seriály a knížky. Je toho spousta:)

Anketa č.1

1. února 2009 v 13:13
Jaká je vaše neojblíbenější postava ve Stargate Atlantis?

Moje SBé

31. ledna 2009 v 12:13
Takže rozhodla jsem se že si tu zase udělám sbéčka. Doufám, že sepíšu všechna kdyby ne tak se prosím ozvěte:)

Misha a Sharya - www.bones-bandb.blog.cz

Nový design

29. ledna 2009 v 15:13
Tak asi po dvou týdnech se ozývám, s novým designem, sice jsem ho předělala před dvěma dny ale dalo to makačku, celkem se mi líbí, prostě Elizabeth no, co jiného se dalo čekat. Jinak teď jsem ve škole v kroužku s mojí kamarádkou, pokud se mi to povedde tak dneska doma přidám všechny sb, které mám a abyste si nemysleli že se ´flákám, tak píšu. Míša s Domčou a se Šárkou vám to dosvědčí, že píšu:D Je fakt že se moc neozývám a co jinak vysvědčení?:) u mě celkem dobrý v rámci možností.

10 mých nejoblíbenějších epizod SGA

19. ledna 2009 v 18:44 | Adél
Sorry, že jsemtu dlouho nebyla, zkusím to v posledních dnech napravit. To víte učení, musela jsem si opravit pětku z Př:D

Takže k seznamu:(možná trochu spoileroidní:))

Co přinese Nový rok?

27. prosince 2008 v 19:36
Tak dlouho jsem se zase neozvala ale to by mi musel jít net:( No jinak, co byste mohli ode mně očekávat v příštím roce?

Píšu jednu svoji ff, kterou uveřejním asi až po Novém roce. Na další se vrhám jen si musím ujasnit pár informací:D ohledně děje.

Za další, překládám svoji historicky první povídku:D Dostala jsem souhlas od autorky, take budu překládat. je to povídka na téma John a Elizabeth z SGA, někteří ví o čem mluvím.

Jinak Nový rok tedy spíš v únoru, protože leden bude náročný na učení, takže očekávejte snad příval článků.

Jinak byla bych ráda, kdybychom se zase někteří, kteří by chtěli, že bychom se zase spřátelily:) Pokud na mě máte nervy:D tak klině napiště do článku:)

Veselé Vánoce

24. prosince 2008 v 5:48
Tak přeju všem mým kamarádům, tak i lidem, které neznám, moc hezké Vánoce. Spoustu dárků pod stromečkem:) Ať se neudusíte kostí od ryby:D A tak všeobecně hezké svátky:) Věřím, že si je každý užije dosytosti:)
Ještě jednou krásné svátky. Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 
 

Reklama